top of page

Tai vienkiemis miškų apsuptyje, mūsų bendruomenės prikeltas iš apleisto pastato per 2023-2024 metus. Jis puikiai tinka "atsijungimui" nuo interneto - jo ten paprasčiausiai nėra! Šiame keliautojų namelyje surasite ryšį su gamta, o ne mobiliuoju telefonu. Aplink namelį daug natūralios gamtos, kuri retkarčiais užsuka ir vidun - nenustebk sutikęs (-usi) žaltį ar pelėdą.

Vasarą namelyje ant gultų ir lovų gali miegoti 8 žmonės (kamaroje, V.I.P. ir didžiajame miegamuosiuose). Žiemą kamara nešildoma, tad šaltuoju metų laiku patogiai sutilps 6 keliautojai (2 extra suskleidžiamas lovas rasi didžiojo miegamojo spintoje). Bet vietos ant grindų tiek, kad, pasitiesus kilimėlius, sutilpti gali dar +10 keliautojų!

 

SVARBU: 

 1. Šiame namelyje blogas telefono ir interneto ryšys. Kiek stipresnį signalą galima "pagauti" prie lauko WC, prie ūkinio pastato, ant žvyrkelio ir prie Ragelių k. kryžkėlės. Atvykus prie namelio ir nuskaičius QR kodą, eik į šias vietas, kad atliktum registraciją ir mokėjimą, gautum durų kodą. Arba atlik tai iš anksto (išankstinė registracija nėra rezervacija ir negarantuoja, kad namelyje nebus kitų keliautojų): https://raktas.keliautojunameliai.lt/peledos-namas

 

2. Jei naudosies elektra, atvykęs (-usi) įsijunk elektros saugiklius (V.I.P. miegamajame ant sienos), o išvykstant būtinai išjunk juos.

BENDRA INFORMACIJA
Namelio dydis: 91 kv.m.
Kambarių skaičius: 5
Gultų skaičius: vasarą 8 asm., žiemą 6 asm.
Vietovė: vienkiemis miškuose
NAMELYJE NERASI
Gero telefono bei mobilaus interneto ryšio, namų tvarkytojo :)
NAMELYJE RASI
Elektra, krosnis, malkos, puodas, keptuvė, indai, lauko WC, lauko laužavietė, geriamojo vandens šulinys, ež. Paežerys už 2 km
KAIP ATVYKTI?
Dviračiu ar pėsčiomis - nuo Rokiškio. Žygio maršrutai nuo Pelėdos namo iki Dvarelio - pėsčiomis (19 km), dviračiu (13 km), keliantis keltu per Sartų ežerą (16 km)
NAMELIO REINDŽERIS
Arnoldas Klimovičius
pranesk@keliautojunameliai.lt
Apsilankei šiame namelyje? 
Pasidalink savo įspūdžiais!

Geriausias prisiminimas - dingus elektrai sedėti kamaroj prie kalėdinių lempučių, žiūrėti pro langą į krentantį pirmą sniegą.

Evelina, 2023 m. spalis

Gamtos ir paukščių garsų apsuptas namas atokiai stovinti miško pakrašty... Dvelkiantis ramybe ir paprastumu.

Arnoldas, 2024 m. liepa

Labai sužavėjo atokumas, ir tai kad jautiesi kaip kokios taigos apsupty - visur kur pažiūriu miškai, jokių kaimynų.

Liudas, 2024 m. vasara

Pelėdos namo transformacija tai tikrai NEREALI!

Mantas, 2024 m.

bottom of page